Wspieramy rozwój Twojego biznesu

Od lat zajmujemy się innowacjami technologicznymi związanymi z szeroko pojętym transportem. Badamy światowe trendy i wprowadzamy sprawdzone rozwiązania na polski rynek.

Szyte na miarę rozwiązania dotyczą logistyki i kompleksowego zarządzania flotą samochodową: monitoring pojazdów – lokalizator gps, nadajnik gps; kontrola paliwa – przepływomierz i sondy paliwa; system antykolizyjny – asystent kierowcy Mobileye. Są to elementy eco-driving -u, wpływającego nie tylko na oszczędności paliwa i niższe wydatki eksploatacyjne, ale również na bezpieczeństwo na drogach.

W dobie, gdzie liczy się ekologia, powyższe propozycje cieszą się wzrastającym zainteresowaniem, głownie wśród właścicieli i zarządzających flotą samochodów osobowych, pojazdów dostawczych i różnego rodzaju maszyn budowlanych.

Nasze cele

W każdym naszym działaniu wyznaczamy sobie cel:

  • Zwiększenie bezpieczeństwa na drogach
  • Optymalizacja zużycia paliwa
  • Ułatwienie zarządzania flotą
  • Elastyczność działań

Wizja Zero – wizja przyszłości

Nasze działania wpisują się w program „Wizja Zero” (zero ofiar, rannych, wypadków) i może być elementem koncepcji „Smart City”. Tym samym wspieramy liczne programy związane z bezpieczeństwem w ruchem drogowym i komunikacją. Prowadzimy także konsultacje w projektach, które związane są z nowatorskimi rozwiązaniami podnoszącymi bezpieczeństwo w ruchu miejskim, dedykowanymi w szczególności dla autobusów, pieszych i rowerzystów. Nie tylko dostarczamy dane, ale również pomagamy je selekcjonować i analizować w celu poprawienia obecnej infrastruktury i bezpieczeństwa na ulicach miast, a w przyszłości umożliwienie poruszania się po drogach pojazdów autonomicznych.